Haber

“Başka biri aday gösterilse destek verecek misiniz?” sorusu soruldu, İmamoğlu topu taca attı

CHP’de ‘değişim’ tartışmasının merkezinde yer alan ve başkanlığı çok istediğimi söyleyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, ‘Partiden başka biri aday olursa destekler misiniz? soru yöneltildi. Bu soru karşısında topu taca atan İmamoğlu, “Bu parti içi meselelerde konuşulacak daha çok şey var” sözlerini kullandı.

“PARTİMİZİN GELECEĞİNİ KONUŞUYORUZ”

İBB Lideri İmamoğlu, İstanbul Vakfı’nın kurban bağışından elde edilen konservelerin ihtiyaç sahiplerine dağıtımı için Zeytinburnu’nda düzenlenen etkinlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sosyal medya hesabından CHP’de değişim çağrısında bulunduğunu hatırlatan İmamoğlu’na bundan sonra ne yapacağı sorulduğunda, “Devam ediyoruz, çalışıyoruz. Harika bir ekibimiz var. Çok özel, yeni ve yeni bir süreçten bahsediyoruz.” siyasetten anlayan akademik dünya… Ülkemizin geleceğinden bahsediyoruz, “Partimizin geleceğinden bahsediyoruz. Hep iyi şeylerden bahsediyoruz. Türkiye muhtaç durumda. Ülkemizin bahsettiğim ekonomik şartlara, ortamlara ve çok rasyonel politikalara ihtiyacı var. Siyasi anlamda çok güçlü ve farklı adımlara ihtiyacı var. Aksi halde gençlerle siyaset konuşamayız.” diye konuştu.

“UZAKTAN İZLEME MODUNDA İNSAN OLAMAM”

Her sesi dinlemek zorunda olduklarını ifade eden İmamoğlu, “16 milyonluk şehrin belediye başkanıyım. Eğilelim izleyelim modunda fit bir insan olamam. Asla geri adım atmayacağım” dedi. dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu