Haber

YZB 2023’te 90’ların Rüzgârı Esiyor

Gıda perakende sektörünün en büyük buluşması olan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2023, sadece departmanın değil müzik ve eğlencenin de buluşma noktası oldu. 90’lı yılların unutulmaz isimleri katılımcıları nostaljik bir yolculuğa çıkardı.

Yerel Zincirler Buluşuyor Konferans ve Fuarı (YZB) 2023, sadece perakende segmentinin değil müzik tutkunlarının da gönlünü fethetti. Organize perakende sektörüne hizmet veren binlerce paydaşın 14. kez buluştuğu YZB’nin ilk gününde ünlü sanatçılar Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde sahne alarak katılımcılara unutulmaz bir 90’lar rüzgarı yaşattı.

YZB 2023’ün açılış gününde Ferda Anıl Yarkın, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş, Ümit Sayın ve Yonca Evcimik gibi 90’lı yılların unutulmaz isimleri yer aldı. YZB 2023 ise 90’lı yılların en popüler şarkılarına ev sahipliği yaparken Katılımcılar nostaljik bir yolculuğa çıkmanın keyfini yaşadı.

Bu yıl “Birlik-Beraberlik” temasıyla gerçekleştirilen YZB, iş dünyası ile sanatın iç içe geçtiği özel anlara sahne oldu. Etkinlikte perakende sektörünün geleceği konuşulurken sanatın gücü de unutulmadı. YZB’nin ilk günü hem iş dünyasının hem de müzikseverlerin hoş anılar biriktirdiği bir etkinlik olarak hafızalara kazındı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu