Haber

Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi’nde Yaz Programı Başladı

gençlik ve SporMüdürlüğe bağlı Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi’nin “Bu Yaz Merkezimde Programı” kapsamında spor etkinlikleri, kültür sanat atölyeleri başladı.

Badminton, voleybol, basketbol, ​​futsal, kickboks, fotoğrafçılık, seramik, ebru, klasik sanatlar, tezhip, hat sanatı, robotik kodlama, ingilizce, masa tenisi, klasik olmak üzere 30 farklı branşta açılan programa 895 öğrenci katıldı. Türk okçuluğu, hızlı okuma teknikleri, tiyatro, drama, diksiyon, fotoğrafçılık, matematik atölyeleri, akıl ve zeka oyunları, satranç, halk oyunları ve el sanatları.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Musa Kazım Açıkbaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, bakanlığın “Bu Yaz Merkezimde Programı” kapsamında başlatılan kültür sanat ve spor etkinliklerine veliler, çocuklar ve coşkulu gençlerin yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

İlginin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren Açıkbaş, “Bu ülkenin geleceği olan gençlerimizin ve çocuklarımızın çalışmaları çok değerli. Yaz dönemini güzel bir şekilde geçirerek kendilerine kişisel ve sosyal anlamda katkı sağlamaları için her zaman destek oluyoruz. üretken.” söz konusu.

Kayıtların devam ettiğini belirten Açıkbaş, gençlik merkezine katkı sağlayan eğitmenlere ve gençlik çalışanlarına teşekkür etti.

Resim atölyesine katılan Deniz Aksu’nun annesi Selin Aksu da çocuğunun resim atölyelerine katıldığını ve bu süreçte gelişiminde bir değişiklik olduğunu kaydetti.

haber-felahiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu