Teknoloji

MediaMarkt ‘Anneler Günü Ne Var’ Reklam Filmine Ailenin Tüm Annelerini Dahil Etti

Geniş çalışma yelpazesiyle rahat alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, Anneler Günü’ne özel yeni reklam filmini yayınladı. Farklı yaşlarda anne ve çocukların hayatlarından kesitler içeren marka, “MediaMarkt’tan ne alırsınız?” Annelerin aldıkları hediyelerden duydukları memnuniyeti de ortaya koydu.

Kucağında yeni doğmuş bebeği olan bir anne, 9 yaşındaki oğlu yatakta ateşini ölçen 40 yaşındaki bir anne, yanında öğretmen kılığında ona yardım eden 35 yaşındaki bir anne ev ödevi, sofrayı kuran 50-55 yaşlarında bir başka anne ve tribünde oğlunun oyununa tezahürat yapan bir taraftar. 70’li yaşlarında bir anne, teyze ve babaanne…

MediaMarkt’ın “MediaMarkt’tan Ne Alıyorsunuz?” Sözlerin okunuşuyla yayınlanan yeni reklam filminde, annelerin ve farklı yaştaki çocukların hayatlarından kesitlere yer veriliyor. Ardından çocukların ve yetişkinlerin MediaMarkt mağazalarındaki çok çeşitli alternatifler arasından ikramları seçmeleriyle devam eden reklam, annelerin yarattığı memnuniyeti ortaya koyan alınan hediyelerle son buluyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

suloglu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu