İş

Kaspersky, META bölgesinin en büyük İş Ortağı Konferansı’nda Türkiye’den ortaklarını onurlandırdı

Şirket, 2023 yılında META bölgesinde %19 B2B büyümesi ile başarılı bir büyüme kaydettiğini bildirdi. Konferans sırasında üst düzey Kaspersky yöneticileri siber güvenlik sektöründeki gelişmeleri, şirketin yenilikçi çözümlerini ve gelecek vizyonunu sundu ve bir önceki yıl olağanüstü performans gösteren distribütör ve bayileri ödüllendirdi.

Kaspersky’nin Kurucusu ve CEO’su Eugene Kaspersky yaptığı açılış konuşmasında, şirketin ticari faaliyetlerine ilişkin bilgiler verdi. Eugene ayrıca, özel siber güvenlik gereksinimleri olan İnternet bağlantılı gömülü sistemler için bir işletim sistemi olan özel KasperskyOS’a sahip Cyber Immune (Siber Bağışıklık) çözümleriyle BT’nin geleceğine katkıda bulunan iş ortaklarından bahsetti. 

Kaspersky portföy güncellemeleri ayrıntılı olarak sunuldu. Bu güncellemeler arasında entegre XDR ile yeni piyasaya sürülen Kaspersky Next ürün serisi , Kaspersky Thin client 2.0 Siber Bağışık çözümü, coğrafi olarak dağıtılmış ağları korumak için tasarlanmış Kaspersky SD-WAN ve Kaspersky Cloud Workload Security’nin bir parçası olan Kaspersky Container Security yer alıyor. Siber güvenlik değerlendirmesi, eğitimler, Araştırma Sandbox’ı, Dijital Ayak İzi İstihbaratı vb. içeren Kaspersky Tehdit İstihbarat Çözümlerine özel ilgi gösterildi.

Sunumlar ve ağ oluşturma sırasında kanal programı iyileştirmeleri, en iyi uygulamalar ve başarı hikayeleri de tartışıldı.

Kaspersky Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Genel Müdürü Toufic Derbass, “İş ortaklarımızla sürekli iletişim halindeyiz, ancak onlarla özel bir etkinlikte buluşmak özellikle verimli ve işbirlikçi oldu, çünkü iş ortağı konferansında META bölgesindeki ek Kaspersky yatırımlarını içeren ileriye dönük birçok girişimi şekillendirecek birçok yüksek profilli tartışma gerçekleşti” dedi. “Uç Nokta koruması ve Kaspersky Industrial Cyber Security’den şirket içi Siber Güvenlik Farkındalık Platformu, MDR ve Tehdit İstihbaratına kadar uzanan üst düzey çözümlerle, iş ortaklarımıza büyüme fırsatları ve müşterilerimize tüm ihtiyaçlarını karşılayan siber güvenlik sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Konferansta ortaklar ve distribütörler çeşitli kategorilerde ödüller aldı. Türkiye’den ödül kazanan ortaklar şunlar:

  • En İyi Proje Mükemmellik Ödülü: Adalet Bakanlığı için L&N Bilgisayar’ın projesi
  • Yılın Stratejik Ortağı Ödülü: Infrasis
  • Yılın Büyüme Ortağı: Elfanet
  • Yılın Kanal Şampiyonu: Mustafa Çalışkan, Infonet
  • En Yüksek Gelir: Güney Bilgisayar
  • META Bölgesinde Yılın Stratejik Ortağı: Go Faster
  • META Bölgesinde Özel Takdir Ödülü: Azza Khanjari – OverSeas Business Machines 

Kaspersky Türkiye Genel Müdürü İlkem Özar, ‘Geçtiğimiz yıl üstün performans sergileyen ortaklarımızı tebrik ediyor ve tüm distribütörlerimize ve bayilerimize gelecekte başarılar diliyoruz. . Birlikte Türkiye’de siber uzayı daha güvenli hale getiriyoruz ve daha fazla başarı kazanmak için 2024’e güvenle bakıyoruz’ dedi.

*B2B büyüme rakamı, geliri değil net satış rezervasyonlarını temsil etmektedir; 2023 yılı itibariyle sabit oranlarda sunulmuştur.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu