Haber

“İYİ Parti, Millet İttifakı toplantısına katılmayacak”

-“İYİ Parti Millet İttifakı toplantısına katılmayacak”

ANKARA – GÜZEL Parti üyesi Yavuz Ağıralioğlu, partisi genel başkanı Meral Akşener’in bugün yapılacak Millet İttifakı toplantısına katılmayacağını açıkladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, parti kurmaylarıyla toplantı yapmak için kurmaylarıyla Parti Genel Merkezi ek binasında bir araya geldi. Heyet toplantıya katılmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, partisinin genel başkanı Meral Akşener’in bugün yapılacak Millet İttifakı toplantısına katılmayacağını açıkladı.

İYİ Parti Küme Lideri İsmail Tatlıoğlu ise ÂLÂ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in masaya dönüp dönmeyeceği konusunda “Şu anda bir görüşmeye giriyoruz. İsmail Tatlıoğlu olarak gündemimde yok” dedi. İYİ Parti’nin adayı Tatlıoğlu, “Bütün bunlar sayın genel başkan tarafından paylaşılıyor. Parti sözcümüz paylaşıyor. Biz Türkiye’ye bu tek adam sistemi gelmesin diye kurulmuş bir partiyiz. Türkiye’yi çağdaş bir düzeye çıkarmak için kurulmuş bir parti.Siyaset ve Türkiye’nin düzeyini yükseltmek için siyaset yapan bir partiyiz. Gerekeni yapacağız, gereğini her zaman yaptık” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu