Yaşam

Esra Öğretmenin Boşanma Hikayesi Tartışılıyor

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya’nın üstlendiği ‘Konuşanlar’ yeni sezonuyla izleyiciyle buluştu. Exxen’de yayınlanan programda okul öncesi öğretmeni olduğunu söyleyen Esra öğretmenin boşanma hikayesi hem programa hem de sosyal medyaya damga vurdu.

“TELEVİZYONU KAPATTI, ÜYELİĞİ SİLDİ”

Programda boşanma nedenini anlatan Esra Öğretmen, “İki evde yabancı gibi yaşamaya başladık ve ben de kendim için iyi olan ne varsa onu yapıyordum. Sizin bir bölümünüz vardı, izlerken çok eğlenmiştim. bir gece. Evde seni gülmek için izliyordum. Bundan rahatsız olmuş olmalı, o yüzden ertesi gün izleyecektim.” “Üyeliği sildi. Sinirlendim ve yenisini yaptım. Sesini duyar duymaz gelip televizyonu kapattı ve yasak, eğlenmeyeceksin dedi.” ifadelerini kullandı.

“BOŞANDIĞIM GÜN HASAN CAN’A BİLET ALDIM”

Ayrılık nedenlerinden birinin de Kaya’nın programı olduğunu belirten genç öğretmen, “O gün boşanmaya karar verdim. Hatta boşanacağım gün bilet alıp Hasan Can’ın yanına gideceğime dair yemin etmiştim.”

KOŞTU VE SARILDI

Esra öğretmenini dikkatle dinleyen Hasan Can Kaya, “Aferin, çok memnun oldum” diyerek genç öğretmene sarıldı. Esra Öğretmenin açıklaması sosyal medyada büyük tartışma yarattı.

İşte sosyal medyada konuyla ilgili yapılan yorumlar;

ezineajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu