Ekonomi

ASİAD’da Ömer Faruk Başaran güven tazeledi

Avrasya Birleştirici ve Endüstrici İş Adamları Derneği (ASİAD) 6. Genel Şurası, İstanbul’da gerçekleşti. 5 bin 74 üyesi bulunan derneğin 6. Genel Kurulu’nda Ömer Faruk Başaran yine tüm oyları alarak itimat tazeledi.

ASİAD 6. Olağan Genel Konseyi Toplantısı, İstanbul’da bir otelde gerçekleşti. Toplantıya ASİAD Genel Başkan Ömer Faruk Başaran, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. İki oturum halinde gerçekleşen genel kurul toplantısı açılışı protokol konuşmaları ile başladı. Genel Başkan Ömer Faruk Başaran yapılan seçimde delegelerin tamamının oyunu alarak güven tazeledi.

“ASİAD, Türkiye’nin en büyük iş adamları kümesi olacak”

Türkiye’de gelişen ve büyüyen bir iş adamları kurulu olduklarını belirten Genel Başkan Ömer Faruk Başaran, “Avrasya Birleştirici ve Endüstrici İş Adamları Derneği 2003 yılında kuruldu. Bugüne kadar çok hoş faaliyetlerde bulunduk. ASİAD bünyesinde derneğimizin kurduğu Türkiye İşverenler Platformu’muz var. Bu platformda 5 bin 74 üye var. Türkiye’de gelişen ve büyüyen bir iş adamları heyetiyiz. Önümüzde bir seçim süreci var. Bu seçimde kazananın Türkiye olmasını istiyoruz. Kazanan iktidar da olsa muhalefet de olsa bu süreçte Türkiye’nin yara almamasını arzu ediyoruz. İleriye yönelik birçok hedefimiz var. İş dünyası olarak bir projemiz var. İkinci yüzyıl ile ilgili bir deklarasyon hazırlıyoruz. Başka derneklerinde bunu yapmasını istiyorum. Düşüncelerimizi bir dahaki deklarasyonda açıklayacağız. İkinci yüzyıl deklarasyonunda Türkiye’yi nerede görmek istiyoruz, nereye varacağız, bunu da nasıl yapacağız üzere mevzuları ele alacağız. Büyümemiz şiddetli bir biçimde devam edecek. ASİAD Türkiye’nin en büyük iş adamları kümesi olacak” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu