Haber

Antalya Gazipaşa’da 140 etkinlik gerçekleştirildi

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürlüğü Vefa Birimi ekipleri tarafından 24-28 Temmuz 2023 tarihleri ​​arasında 140 faaliyet gerçekleştirildi.

Gazipaşa SYDV Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 24-28 Temmuz 2023 tarihleri ​​arasında Vefa Birimi’nin Karaçukur, Yenigüney, Cumhuriyet, Yeşilyurt, İstiklal, Küçüklü, Aydıncık, Çalıpınar, Beyobası, Çakmak, İnal, Yakacık’ta yer alacağı açıklandı. , Karalar, Kâhya, Yeni, Çığlık, Çörüş, Bakılar, Pazarcı, Esentepe, Korubaşı, Güney, Çobanlar, Muzkent ve Gazi mahallelerinde 96 haneyi ziyaret ettiği, 140 etkinlik gerçekleştirdiği paylaşıldı. Faaliyetler kapsamında, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen yaşlı ve engelli vatandaşların barınma ve kişisel bakım ile ilgili temel ve zorunlu ihtiyaçları karşılandı.

İhtiyaçları karşılandı, kişisel bakımları yapıldı.

Ziyaretlerde vatandaşların dilek ve talepleri dinlenirken, yatalak durumdaki yaşlı ve engelli vatandaşların ihtiyaçları karşılandı. Yaşlı, engelli, kronik hasta, muhtaç ve ihtiyaç sahibi vatandaşların kişisel bakımları yapılırken, yemeklerinin hazırlanması ve meskenlerinin temizliği, bulaşıklarının yıkanması, yataklara bağlı olan yaşlıların bakımları ve bakımları yapıldı. temizlendi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu