Haber

AK Parti Tokat Belediye Başkanı Adayı Eyüp Eroğlu TÜGVA Tokat İl Temsilciliğinde Gençlerle Buluştu

AK Parti’nin mevcut Tokat Belediye Başkanı Adayı Eyüp Eroğlu, Türkiye Gençlik Vakfı Tokat İl Temsilciliği’nde gençler ve aileleriyle buluştu.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Türk Gençlik Vakfı’nın gençlerin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve ruhsal gelişimine katkı sağladığını vurgulayarak, TÜGVA Tokat İl Temsilcisi Arif Hakkoz başta olmak üzere gönüllülük esasıyla çalışan tüm vakıf yetkililerine teşekkür etti.

TÜGVA İl Temsilciliği’nde eğitim gören gençlere ve ailelerine seslenen Başkan Eyüp Eroğlu, “Öğrencilerimiz dün itibarıyla karnelerini aldılar ve yarıyıl tatiline başladılar. Tüm çocuklarımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Ülkenin öne çıkan nüfusu, ekonomisi ve jeopolitik konumudur.Tüm bunların üstünde bir şey vardır ki; bir devletin ve bir ülkenin en büyük gücü insan gücüdür.Çocukları, gençleri, yaşlıları dahil her bireydir. .Ülkemizin insanı kahramandır,Aziz milletimiz başarıya ulaşmak için var gücüyle çalışmaktadır.Milletimiz vatanseverdir.Bugün çocuklarımızla birlikte,bu özelliklerimizi en iyi şekilde hisseden,bizi seven değerli çocuklarımızla bir aradayız. Bayrağımız ve vatanımız.Bizler, binlerce yıldır bu topraklarda nice başarılara imza atmış, dünyaya düzen getirmiş bir milletin çocuklarıyız.Bugün de Allah’a şükür bu aziz milletin çocukları olarak, birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Atalarımızdan aldığımız güçle çocuklarımızı ve gençlerimizi yetiştiriyoruz. yaparız. Dünyada güzel ve güzel olan her şeyi savunan, her zaman hakkın ve adaletin yanında olacak bir nesil yetiştirmek hedefiyle kurulan TÜGVA’da çok şükür gençlerimiz birer birer büyüyor. Tamamen gönüllülük esasıyla bu Vakfın çalışmalarında gece gündüz görev yapan Türk Gençlik Vakfı Tokat İl Temsilcilerimizi tebrik ediyorum. “Bu vakıfta eğitim gören çocuklarımıza ve gençlerimize başarılar diliyor, ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

TÜGVA İl Temsilciliği’nde eğitim gören çocuklarla sohbet eden Başkan Eyüp Eroğlu, çocuklarla bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. – tokat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu