Teknoloji

Warcraft Rumble Resmi Türkçe Dil Desteğiyle Geliyor!

 
Blizzard Entertainment’ın büyük beğeni toplayan mobil aksiyon strateji oyunu Warcraft Rumble, 3 Kasım’da Android ve iOS cihazlarda dünya çapında çıkıyor. Warcraft Rumble, resmi Türkçe dil desteğiyle gelecek. Rumble, hayranlarına ve Türkiye’deki topluluğa oyunun tadını kendi dillerinde çıkarma şansı sunacak.
 
Warcraft Rumble’ın Oyun Müdürü Tom Chilton ve Warcraft Rumble’ın Sanat Yönetmeni Jeremy Collins, Türk Warcraft Rumble oyuncularına, hayranlarına ve Türkiye’deki ve dünyadaki topluluğa hitap eden bir video mesaj yayınladı.
 
 
 
Chilton ve Collins mesajda şunları söyledi: “Warcraft Rumble’ı bu yıl 3 Kasım’da BlizzCon’da canlı olarak başlatacağımız için çok heyecanlıyız. Sizlere özel bir duyurumuz var. Warcraft Rumble’ın ilk günden itibaren Türkçe dil desteğiyle çıkacağını söyleyebiliriz. “Kaosun Tadını Çıkarın”
 
Sevilen Warcraft evreninde geçen Warcraft Rumble, oyuncuları Warcraft’ın en sevdikleri kahramanları ve kötü adamlarıyla ordular kurmaya ve taktik zekalarını test etmek için tasarlanmış heyecan verici senaryolarda savaşmaya davet ediyor. Her tek oyunculu görev, çözülmesi gereken benzersiz, stratejik bir bulmaca sunar. Oyuncular bu çılgın zorlukların üstesinden gelmek için taktiklerini gerçek zamanlı olarak çevik bir şekilde uyarlıyorlar.
 
Warcraft Rumble ile ilgili her şey için resmi web sitesine göz atabilirsiniz.
 
basın bülteni

aricakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu