Haber

Tokat Belediyesi Plevnespor Şampiyonluğunu Kutladı

Tokat Belediye Plevnespor’un şampiyonluğunu kutlayan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Bu takım şampiyon takımdır” dedi.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Bölgesel Amatör Lig’de 4. Grupta şampiyon olarak 3. Lig’e yükselen Tokat Belediye Plevnesporlu futbolcular, teknik heyet ve personel yönetimi ile 3. gününde Tokat Belediyesi Hıdırlık Sosyal Tesislerinde bir araya geldi. ramazan bayramı. geldi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, tatil programının başında futbolcular, teknik heyet, heyet yönetimi ve kulüp çalışanları ile üst üste ikinci şampiyonluğu kutladı.

“Sezon başından bugüne kadar şampiyonluğa inandık”

Eyüp Eroğlu, üst üste şampiyon olan takımı tebrik ettiğini belirtti. Dönem sonu şampiyonluğa ulaşmanın mümkün olduğunu söylemiştim. Karşılıklı saygı ve sevginin olduğu bir kolej ortamında, takım havasını yakalamış bir formda, başarının dönem sonunda geleceğini söyledik. O gün de bize söz verdin. Dönem sonunda şampiyonluğun geleceği sözünü verdiniz. Hepinize verdiğiniz sözü tuttunuz. Bir teşekkür daha, hepinizi ayrı ayrı kutluyorum.

“Şampiyonluk takım ruhuyla geldi”

Şampiyonluğun takım ruhuyla geldiğini belirten Başkan Eroğlu, “Bu şampiyonluk geldiğinde herkesin emeği çok. Aşçısından teçhizatına, sağlık ekibinden teknik ekibine, oyuncularından yönetimimize, taraftarımıza kadar herkesin emeği var. 12. adam olarak bize destek veren, bizleri bir an bile yalnız bırakmayan A.Ş., “Takım kaptanlarımız, yöneticilerimiz, teknik heyetimiz, burada bir sıkıntı var falan filan futbolcu arkadaşımız bir daha yanımıza gelmedi. Sorunlu bir olayla olaya müdahale etmemizi talep edin. Profesyonel yönetilen, başarıya ve birbirine inanan bir kulüp olarak dönemin ilk şampiyonluğunu ilan etti. Takım olduk. Şehrim ve taraftarlarımız adına hepinize teşekkür ediyorum, bununla gurur duyuyorum” dedi.

“BAL’da amatör ve misafirdik”

Eyüp Eroğlu, Tokat Belediye Plevnespor futbol takımını kurduklarında kendilerini Amatör Lig ve BAL’a konuk olarak gördüklerini belirtti. Çalışmalarımızı önce bu amaçla yürüteceğiz. Ondan sonra da tezimizi dile getireceğiz” dedi.

“Tokat futbolunun geleceği emin ellerde”

Tokat Belediye Plevnespor’un profesyonel yönetilen bir kulüp olduğunu ifade eden Eroğlu, “2 yıl önce karar aldık. Şeffaf ve profesyonel yönetilen bir kulüp olacak. Tokat sporunun tartışmalardan uzak hak ettiği başarıya ulaşacağını söyledik. Hamdolsun” , bunu adım adım yapıyoruz.” . – TOKAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu