Teknoloji

Son Umut: Ölü Bölgede Hayatta Kalma, Switch’in Sonuncusu

The Last of Us for Switch’e sahip değilseniz Son Umut: Ölü Bölge Hayatta Kalma Oyunu verelim mi? Evet diyorsanız haberimize geçelim. İşte bahis detayları!


İlginizi çekebilir:  Yeni The Last of Us 3. Bölüm Detayları Sızdı


Bir gün Switch’e sahip olup The Last of Us oynamak mümkün olacak mı? Öyle düşünüyorsanız artık bu niyetinizi bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü The Last Hope: Dead Zone Survival’a sahibiz. O halde ‘bir çeşit var’ diyelim.

The Last Hope: Dead Zone Survival, Switch’in Sonuncusu Oldu

Kapak görseli Naughty Dog oyunuyla neredeyse aynı olan The Last Hope: Dead Zone Survival geçtiğimiz günlerde satışa çıkmıştı.

Brian Lee isimli bir karakteri canlandırdığımız ve zombilerle çatıştığımız senaryoda, Konut ile yollarımız kesişiyor ve kendimizin olduğu kadar bu genç kızın da güvenliğini sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Nihai hedefimiz hayatta kalmak ve Meskene ile birlikte etrafımızı saran felaketten kurtulmaya çalışmak olacaktır.

Tasarım olarak ana karakterimiz Joel’e benzemese de Konutta için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Ellie neredeyse tamamen bu oyuna girmiş gibi görünüyor.

Oynanış açısından zombilerle olan çatışmalarımızda silahların yanı sıra beyzbol sopası ve molotof kullanmak da mümkün. Bunların dışında senaryo boyunca gezeceğimiz yerlerin ortasında karakol, eczane, şehir merkezi, metro tünelleri ve liman yer alıyor.

Şu an için Nintendo’nun bu oyunu mağazada tutmaya devam edip etmeyeceğine dair bir açıklama yok. Ancak bu durum kesinlikle birçok oyuncunun dikkatini çekmiştir. Bununla birlikte, benzerliğin sadece dışsal olduğunu fragmandan anlayabiliriz. Oynanış açısından son derece kolay bir deneyimin oyuncuları beklediği görülüyor. Aslında, 13 Temmuz 2023’te sona erecek olan %88’lik bir indirim de var.

akcadaghaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu