Yaşam

“Sen kurbansın, ben yalancı mıyım?” Beckham’ın İlişki Yaşadığı Hollandalı Model, Eski Futbolcuya İsyan Etti

1999 yılından bu yana Victoria Beckham ile evli olan David Beckham’ın oldukça mutlu bir evliliği olduğu anlaşılıyor. Peki bu ne kadar doğrudur? Geçtiğimiz aylarda Beckham’ın mesleğini anlatan belgeseli Netflix’te yayınlanmıştı. Belgeselde Beckham’ın eski asistanıyla olan yasa dışı ilişkisini anlatma şekli eski asistanı tarafından eleştirildi. Detaylar içerikte!

Eski İngiliz futbolcu David Beckham, muhteşem futbol kariyeri, herkesin imrendiği özel hayatı ve sempatik tavrıyla tüm dünyanın sevdiği bir isim.

Hatırlarsanız eski futbolcunun Beckham adlı 4 bölümlük belgesel dizisi şu sıralar Netflix’te yayınlanıyor. Belgesel, dünya çapındaki futbol yıldızı David Beckham’ın kariyerindeki dramatik yükselişini konu alıyor.

Belgeselin yayınlanmasının ardından Beckham’ın eski asistanıyla olan bağı gündeme geldi. Ünlü futbolcunun bir dönem asistanı olan eski Hollandalı model Rebecca Loos, Netflix belgeseli sayesinde Beckham hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çünkü Rebecca Loos, belgeselde ilginin ele alınış şeklinden rahatsız oldu ve kendisini emekli futbolcuya karşı savunmaya karar verdi.

Temmuz 2003’te Beckham’ın Real Madrid’e transfer olduğu dönemde kişisel asistanı olan Loos, Günaydın Britanya programına katılarak belgeseli değerlendirdi.

Loos, konuşmasında Beckham’ın kendi çıkarları konusunda sorumluluk almadığını ve bunları kabul etmediğini söyledi. Şu anda Norveç’te yaşayan, mutlu bir evliliği ve iki çocuğu olan Loos, “Bu ilişkiyi geride bırakıp hayatıma devam ettim ancak belgeselde kendisini kurban, beni de yalancı olarak göstermesi beni rahatsız etti” dedi. “

Loos, “Beckham, sırf ilişkimiz olduğu için karısı Victoria’ya acı çektiren kişinin ben olduğumu ima etti. Beni hikayeler uyduran bir yalancı olarak gösterdi.”

Eski Hollandalı model, belgeselin Netflix’te yayınlanmasının ardından Instagram’da harika mesajlar aldığını ve trollerle uğraştığını da belirtti.

Peki ne oldu?

2004 yılında Loos, Beckham’la 4 aydır ilişkisi olduğunu iddia etmişti. Yıldız futbolcu bu iddiayı hiçbir zaman doğrulamadı ve sadece ‘saçma’ olarak nitelendirdi.

Beckham, eski Spice Girls üyesi ve şu anda dünyanın en ünlü moda tasarımcısı olan Victoria Beckham ile 1999 yılından beri evlidir. İkili, dergi dünyasında dünyanın en mükemmel çiftlerinden biri olarak tanıtılmaktadır. Ancak Victoria’nın bu yasak ilişkinin sürekli gündeme gelmesinden oldukça rahatsız olduğu açıktır.

sandikli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu