Teknoloji

Mcdodo’dan iPhone için 7 kat güçlü MagSafe teknolojisi

Mcdodo, eser portföyüne taşınabilir hayatı kolaylaştıracak eserler eklemeye devam ediyor. Bu eserlerin başında gelen yeni kuşak MagSafe aksesuarlar; hem sunduğu yüksek teknoloji ve sürat, hem de göze de hitap eden üst seviye tasarım ve işlevselliğiyle, günlük hayatın vazgeçilmezleri ortasına girmeyi başardı. Apple’ın tıpkı işlev ve boyuttaki aygıtından (1.460 mAh) 7 kat güçlü kapasiteye (10.000 mAh) sahip olan powerbank şık dizaynıyla telefonla bütünleşerek güçlü mıknatısıyla asla ayrılmıyor

Türkiye’nin en süratli büyüyen taşınabilir aksesuar markası Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş eser gamıyla, muhtaçlığa uygun teknolojik aksesuarlar üretmeye devam ediyor. Günümüzün dijitalleşen taşınabilir dünyasında, teknolojik aletlerin artık olmazsa olmazımız olduğunun şuuruyla hareket eden Mcdodo; USB-C hub’lar, led ışıklı süratli şarj kabloları, süratli GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı araç tutacağı üzere pek çok inovatif eserin de içinde olduğu 350’nin üzerinde aksesuar seçeneğine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.

MagSafe teknolojisini yine tanımlayacak 3 ürün!

Mcdodo, taşınabilir hale gelen hayatı kolaylaştıracak ve pratik kullanım avantajı sunan 3 yenilikçi eseri daha teknoloji meraklılarıyla buluşturuyor. Marka mottosu, ‘sektördeki ihtiyaçlara kısa sürede odaklanarak çözümler geliştirmek’ olan Mcdodo; teknoloji meraklılarıyla buluşturduğu 3 yeni eserle, kullanıcılarına vakitten kazandırıp süratli ve inançlı şarj imkanı sunarken, ek işlevleri ve şık dizaynlarıyla da fark yaratıyor.

Apple’ın 7 katı kapasite

Mcdodo’nun yeni küçük MagSafe powerbank’i boyutunun bilakis yüksek kapasitesiyle, bu boyuttakl aygıtlarla yapılan MagSafe şarjla ilgili bilinen tüm gerçekleri değiştiriyor. Apple’ın tıpkı işlev ve boyuttaki aygıtından (1.460 mAh) 7 kat güçlü kapasiteye (10.000 mAh) sahip olan bu minik dev aygıt, şık ve ince dizaynıyla telefonunuzla bütünleşiyor ve güçlü mıknatısıyla asla ayrılmıyor. Ultra ince dizaynıyla ısınmaya karşı özel muhafazası da olan Mcdodo MagSafe Powerbank’ler, kablosuz şarj özelliği olan öbür tüm taşınabilir telefonlarla da uyumlu çalışıyor.

Sade ve çağdaş dizaynıyla telefonunuzla bütünleşen yeni MagSafe Powerbank’in gerisinden çıkan aparatla telefonunuz için 50 derecelik bir stand vazifesi de görüyor. Böylelikle telefonunuzu şarj ederken birebir vakitte imajlı konuşabiliyor ya da oyun oynayabiliyorsunuz. Mcdodo MagSafe Powerbank ayrıyeten POD muhafazası, akıllı yabancı cisim tespiti, otomatik kapanma muhafazası ile akıllı ve daha inançlı bir şarj fırsatı sunuyor

Bildiğimiz Mcdodo suratı, alışılmadık tasarım

Mcdodo’nun tüm yıla damga vuracak bir öteki yenilikçi eseri olan 15W Kablosuz MagSafe Araç Şarjı; süratli şarj özelliğinin yanı sıra ısınmaya karşı geliştirilen özel teknolojisi ve aygıtın içini gösteren transparan Cyberpunk dizaynıyla, değişik bir şarj tecrübesi vadediyor.

Bir şarj standından beklediğinizin çok ötesinde

Özellikle telefonunu işi için de ağır olarak kullananlar için tasarlanan Manyetik Soğutuculu 2’si birarada MagSafe Şarj Standı, 15W/10W/7.5W/5W kablosuz şarj yaparken süratli soğuma sağlıyor ve kusursuz yapışma gücüyle işlevsel kullanım sunuyor. Bu manyetik şarj, güçlü soğutma teknolojisi ile telefonunuzu 3 saniyede soğuturken türbin tahrikli fan, ısı dağılımını hızlandırıp, kuvvetli hava üflemeyi düşük gürültüyle sunuyor. 5W’dan 15W’a kadar kablosuz şarj destekleyen aygıt, 4 katmanlı muhafaza düzeneğine sahip yeni yarı iletken soğutma teknolojisiyle; telefon ve kulaklığınızı tıpkı anda şarj ederken size 30’derecelik açıya sahip başlığıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor.

Ürün gamında araç içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve gözetici camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler, şarj kabloları üzere fonksiyonel eserleri bulunduran Mcdodo, ayrıyeten pek çok yenilikçi ve özel dizaynlı inovatif eseri de meraklılarıyla buluşturuyor.

Mcdodo eserleri; mcdodo adresinin yanı sıra Apple yetkili satıcı Gürgençler mağazaları, Amazon, Hepsiburada, N11 ve Trendyol üzerinden de tüketicilerle buluşuyor.

MagSafe küçük powerbank: 1.109,90 TL

Manyetik soğutuculu MagSafe şarj standı fiyatı: 1.109,90 TL

Kablosuz MagSafe araç şarjı: 839,90 TL

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu