Haber

Kayseri Melikgazi TOKİ’de yeni cami açıldı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancioğlu, “Demokrasi Mahallemizin yoğun nüfuslu bir yeri. Ve gereksinimlerde oldukça fazla. Bu bölgeye en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Yakında buraya bir sağlık merkezi inşa edeceğiz. Yakın zamanda 8. etapta sosyal tesis yaptık. Kayseri’mizle el ele çalışıyoruz. Dursun amcaya çok teşekkür ederim. Onun sayesinde buraya bir cami yaptırarak büyük bir ihtiyacı gidermiş olduk. Katkıda bulunan herkese çok teşekkürler. Bundan sonra da temel atma ve açılışlarımız devam edecek. Buradan bir müjde vermek istiyorum. 18 Ağustos Cuma günü saat 18:00’de Havacılık ve Uzay Lisesi’nin temelini atacağız. Tüm hemşerilerimi bekliyoruz.” söz konusu.

Demokrasi Mahallesi Muhtarı Hatun Kekeç, “Bizi kırmayan, ilçemizin eksiklerini tamamlayan Başkanımız Mustafa Bey’e teşekkür ediyoruz. Mahallemizdeki eksiklikler birer birer gideriliyor. Camimiz mahallemize hayırlı olsun. Cemaat bol olsun.” söz konusu.

Palancıoğlu Önder’e teşekkürlerini ileten AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, “Belediyemiz her hafta bir hizmet açılışı yapıyor. Camimizin cemaati bol olur inşallah. Mahallemize her geldiğimizde başkanımızın sözleri bitmiyor. Ne mutlu.” dedi.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, “Mimarisi çok farklı ve güzel olan camimizin yapımında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Harika bir camidir. Mahalleye çok yakışıyor. Selver ve Dursun Koca Camimizin mahallemize ve Kayseri’mize hayırlı olmasını diliyorum.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu