Haber

Galatasaray Başkan Yardımcısı Metin Öztürk: ‘Galatasaray 4-5 yıl üst üste şampiyon olacak’

Galatasaray 2. Lideri Metin Öztürk, Nef Stadyumu’nda düzenlenen şampiyonluk kutlamalarının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Öztürk önce şunları söyledi;

“Dursun Başkan’ın listesi ile bizim listemiz birleşmedi. Biz aslında bir Dursun Özbek grubuyduk, onu ikna ettik ve sonunda bu günlere geldik. Hem Dursun Başkan’a hem de Erden Timur’a ve burada beraber olduğum arkadaşlara çok teşekkür ederiz. ama en kıymetlisi Okan hocamız, futbolcularımız ve taraftarımız, keyfimiz yerinde, geçen hafta cumartesi bitti deyince herkes kızdı, sadece 8 puan olduğunu söylemeyi unutmuşum. 5 puan.” Öztürk, “Futbol bu. Bazen onlar bizi, bazen biz onları yeneriz. Burada 11 ayımız kaldı. 1 yıl daha şampiyon olalım. 2 yılda 2 şampiyonluk, tadını çıkaralım.” Öztürk, “Elimizde Muslera var. Muslera ile devam eden sözleşmemiz var. Muslera’dan sonra genç kalecilere ihtiyacımız olacak. Sadece kaleci pozisyonu için değil 8+3 kuralı gereği de mutlaka yerli oyunculara ihtiyacımız olacak. Radarımızda çok oyuncu var hem Türkiye’den hem de Türkiye dışından.Sanırım bundan sonraki yönetimler Okan Buruk Hoca ile devam edecek ve Galatasaray 4-5 yıl üst üste şampiyon olacak.Teknik bu.Sonra değişiyor,bazen onlar bazen kazanırız, iyi bir takım, eminim bu takım 4-5 yıl bu ligi domine eder, genelde şampiyon olarak.”

Metin Öztürk, “Galatasaray Lisesi’nden kaynaklanan farklı bir atmosfer var” diyerek, “Burada para yok. Akıl, yönetim, bilgi, ekipman buradan geçiyor. Onun için 2 yıl şampiyon olamıyorlar” dedi. Üst üste. Seneye şampiyon olacağız” dedi.

– İstanbulmahmudiye-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu