Yaşam

Demet Özdemir ve Engin Akyürek’i Bir Araya Getiren Benim Adım Farah’da Kerimşah’ın Babasını Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu

Başrollerini Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in paylaştığı Adım Farah, her hafta başarısıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu sezona damgasını vuran Adım Farah’ın final tarihi geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Dizinin merakla beklenen final bölümünde Farah’ın oğlu Kerimşah’ın babası rolüne yeni bir ismin dahil olacağı söylendi.

İşte sürpriz isim!

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/a…

Başrollerini Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in paylaştığı FOX TV’nin yeni dönem dizisi Adım Farah, her çarşamba seyirciyi ekran önüne kilitlemeyi başarıyor.

Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in birlikteliğinde yakaladıkları uyum son günlerde sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Recai Karagöz’ün yönettiği bu dönemin en başarılı dizilerinden birinin senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur üstleniyor.

İkinci sezonuyla devam edeceği kesinleşen dizinin sezon finali tarihi 31 Mayıs Çarşamba olarak açıklandı.

Ekranlara yeni bir soluk getiren dizide uzun süre Farah’ın oğlu ‘Kerimşah’ karakterinin babasının kim olacağı konuşuldu.

Başarılı oyunculuğu ile akıllarda kalan Feyyaz Duman, sezon finalinde diziye dahil olacak ‘Behram’ karakterine hayat verecek.

Kısa sürede ilgi odağı haline gelen dizi, Feyyaz Duman’ın da hikayeye dahil olmasıyla yepyeni bir boyut kazanacak.

İçerde, Kadın, Dam ve son olarak Oğlum dizilerinde izlediğimiz ödüllü oyuncu Feyyaz Duman’ı sizce nasıl bir karakter izleyeceğiz?

Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu