Teknoloji

Citroën’in My Ami Buggy Türkiye’de Satışa Çıktı: Bu Fiyata Yeni Bir Araba Alıyorduk

Citroën’nin Daha önce kanalımızda farklı araçlarınızı bir araya getirmiştik ve soru işaretlerini firmadan bir isim ile analize göndermiştik. O zamandan bu zamana özellikle ben miyimModeli ile geniş bir kitleye ulaşan firma, mobilite tarafında Avrupa’da oldukça fazla tercih ediliyor.

My Ami Buggy modeli, Ami’nin en yeni üyesidir. Daha önce, bu modelin yalnızca Avrupa hisse senetleri 10 saat içinde Stokta kalmadığını sizlerle paylaştık. Şimdi ülkemize gelen modelin fiyat bilgisi ile karşınızdayız.

Online satış kanallarından satın alınabilir:

Siteye girdiğinizde 369.000 TL fiyatla Ami’nin standart modeli karşılıyor sizi. Ami Arabam30.000 TL farka sahip model yani 399.000 TL Bir fiyat etiketi ile birlikte gelir. Ancak parayı verdiğiniz gibi alma şansınız yok.

Çünkü satın al seçeneğine bastığınızda, 8 Ağustos Satışa çıkacağı belirtiliyor. Ayrıca My Ami Buggy’nin sınırlı sayıda olacağı belirtiliyor. Kısa bir süre önce bu fiyata sıfır bir sedan araba alıyorduk ama günümüz kurallarında bu arabayı almayı planlıyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekecek.

Neden Elektrikli Araba Almalıyız?

ofhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu