Haber

Çin’de Mısır Hasat Zamanı

Hava fotoğrafı, Çin’in kuzeydoğusundaki Jilin eyaletinin Gongzhuling şehrinde hasat edilmiş mısır taşıyan çiftçileri gösteriyor, 19 Ekim 2023. (Fotoğraf: Zhang Nan/Xinhua)

CHANGCHUN, 21 Ekim (Xinhua) — Çin’in kuzeydoğusundaki Jilin eyaletinde mısır hasat zamanı geldi. Verimli mısır mevsimi çiftçileri sevindirdi.

Hasat edilen mısır, Çin’in kuzeydoğusundaki Jilin eyaletinin Gongzhuling şehrine naklediliyor, 19 Ekim 2023. (Fotoğraf: Zhang Nan/Xinhua)

Bir çiftçi, Çin’in kuzeydoğusundaki Jilin eyaletinin Gongzhuling şehrinde bir mısır deposunu inceliyor, 19 Ekim 2023. (Fotoğraf: Zhang Nan/Xinhua)

Hava fotoğrafı, Çin’in kuzeydoğusundaki Jilin eyaletinin Gongzhuling şehrinde bir çiftlikte mısır hasat eden çiftçileri gösteriyor, 19 Ekim 2023. (Fotoğraf: Zhang Nan/Xinhua)

Sürücüsüz bir tarım makinesi, Çin’in kuzeydoğusundaki Jilin eyaletinin Gongzhuling şehrindeki bir çiftlikte hasat edilen mısırı bir traktöre yüklüyor, 19 Ekim 2023. (Fotoğraf: Zhang Nan/Xinhua)

Bu hava fotoğrafı, Çin’in kuzeydoğusundaki Jilin eyaletinin Gongzhuling şehrinde hasat edilmiş mısır taşıyan bir çiftçiyi gösteriyor, 19 Ekim 2023. (Fotoğraf: Zhang Nan/Xinhua)

Sürücüsüz bir tarım makinesi, Çin’in kuzeydoğusundaki Jilin eyaletinin Gongzhuling şehrinde bir çiftlikte mısır hasadı, 19 Ekim 2023. (Fotoğraf: Zhang Nan/Xinhua)

Sürücüsüz bir tarım makinesi, Çin’in kuzeydoğusundaki Jilin eyaletinin Gongzhuling şehrinde bir çiftlikte mısır hasadı, 19 Ekim 2023. (Fotoğraf: Zhang Nan/Xinhua)

akyakahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu