Haber

Bisiklet Tamir Çadırları Konyalıların Hizmetinde

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü etkinlikleri kapsamında şehrin farklı noktalarında kurulan bisiklet tamir çadırları, 4 Haziran akşamına kadar bisiklet kullanıcılarına ücretsiz hizmet verecek.

Büyükşehir Belediyesi, Dünya Bisiklet Günü etkinlikleri kapsamında şehrin farklı noktalarında kurulan bisiklet tamir çadırlarını bisiklet severlerin hizmetine sundu.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’nın bisiklet ve bisiklet kullanımının en fazla olduğu il olduğunu hatırlatarak, bisiklet konusunda her zaman Türkiye’ye örnek olacak uygulamaları hayata geçirdiklerini ifade etti.

3 Haziran Dünya Bisiklet Günü’ne özel çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini anlatan Başkan Altay, şehrin farklı noktalarında hizmet veren ücretsiz bisiklet tamir çadırlarının da bunlardan biri olduğunu söyledi.

Bisiklet tamir ve bakım çadırlarında fren ayarı, fren teli, pedal, lastik tamiri, zincir ve pedal yağlaması gibi hizmetler ücretsiz olarak sunuluyor.

Bisiklet bakım çadırları dün Selçuklu Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Camii yanı ve Selahaddin Eyyubi Tepesi’nde hizmet verirken; 3 Haziran Cumartesi günü Meram İlçesi Tarihi Meram Köprüsü ve Tantavi Kültür Merkezi önünde; 4 Haziran Pazar günü Karatay Mahallesi Karşehir Pazar Yeri ve Yediler Sancak Camii bahçesine kurulacaktır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habergolpazari.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu