Haber

Audi şimdiden Formula 1’e girdi

2026’nın başlarında Audi’nin Formula 1’deki coşkusunu beklerken, sanal dünya F1 tutkunlarının bekleyişini kısaltıyor. Audi, hali hazırda resmi EA SPORTS F1’in bir parçası olan Codemasters’ın ® 22 yarış oyununda yerini aldı.

Ağustos sonunda Spa-Francorchamps’ta düzenlenen Belçika Grand Prix’sinde Formula 1’e gireceğini açıklayan Audi, geçtiğimiz günlerde özel bir Audi F1 showcar aracını da tanıtmıştı. EA SPORTS ve Codemasters şimdi tam olarak bu aracı çok detaylı bir şekilde dijital olarak yeniden yarattı ve en son oyun içi güncellemeyle F1® 22 görüntü oyununa entegre etti.

Çarpıcı tasarımı ve kendine özgü motor sporları renkleriyle bu özel aracın, ilk yarıştan üç yıl önce Formula 1’in resmi simülasyonunun bir parçası olması, F1 tutkunları arasında da heyecan yarattı.

Konsol ve PC platformlarında spor oyunlarının lider geliştiricisi olarak kabul edilen EA SPORTS tarafından geliştirilen F1® 22, FIA Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın resmi video oyununun PlayStation, Xbox ve PC için de sunulan en son sürümüdür. PC’ler için VR olarak. teklifler. Mevcut tüm kadrolar, sürücüler ve parkurlar oyuna dahildir. Audi’nin gösteri arabası, 7 Aralık’tan itibaren oyunculara sunulan “Podium Pass Series 4 VIP seviyesinin” bir bölümüdür.

Gerçek dünyada Audi, Swiss Sauber ile işbirliği içinde 2026 döneminden itibaren FIA ​​Formula 1 Dünya Şampiyonası’nda fabrika takımı adına yarışacak. İlk testlerin 2025 için yapılması planlanıyor. Audi, Neuburg an der Donau fabrikasında 2026’dan itibaren geçerli olacak yeni Formula 1 düzenlemeleri için kendi güç ünitesini geliştiriyor ve sürdürülebilirlik yolunda büyük bir adım atıyor. AB standartlarına kıyasla elektrik güç oranı ve CO2 önemli ölçüde artacaktır. 2 Nötr sentetik yakıt kullanılacağı için güç üniteleri bugüne göre daha verimli olacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu